Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ pro region středních, západních a jižních Čech + část Prahy

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Jsme českým zpracovatelem přírodního a konglomerovaného z Hradce Králové. Pro svou rozvíjející se síť spokojených zákazníků hledáme aktivního kandidáta na pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ pro ČR - zpracování přírodního a konglomerovaného kamene
  • PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
  • Náplň práce: správa stávajícího portfolia zákazníků (kuchyňských studií, kamenických a truhlářských dílen a architektů); podpora obchodních partnerů (zajišťování propagačních materiálů, poskytování rad ohledně volby materiálů, dekorů, opracování apod.); aktivní získávání nových zákazníků /nového businessu; 4 dny práce v terénu (celá ČR), 1 den kancelář (příprava schůzek, zápisy z jednání)
  • Požadujeme: min. středoškolské vzdělání; technické a obchodnické myšlení (zdravý selský rozum, ekonomika); předchozí praxe na pozici obchodního zástupce min 2 roky (zkušenost s jednáním na kuchyňských studiích výhodou); velmi dobré prezentační, komunikační a vyjednávací dovednosti; samostatnost, pečlivost, schopnost komplexně vnímat procesy ve firmě; orientace na výsledky; řidičský průkaz skupiny B
  • Nabízíme: zázemí menšího kolektivu prosperující firmy pro zpracování tvrzeného i přírodního kamene; stabilní a dlouhodobou práci v jednosměnném provozu na HPP; zajímavou mzdu s variabilní složkou odrážející Vaše obchodní výsledky; zaměstnanecké benefity (stravenky v hodnotě 70 Kč, příspěvek na penzijní pojištění 300 Kč, možnost vzdělávání, 2 dny sick day/rok); služební auto i k soukromému využití, notebook, mobilní telefon
  • V případě zájmu prosím posílejte své životopisy na adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016