Volné pracovní místo  Obchodní zástupce/-kyně

Lokalita Jičín
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání; Obchodní potenciál; Výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti, vystupování, obchodní a prezentační dovednosti; Proaktivní přístup při tvorbě nových kurzů a služeb; Flexibilitu a schopnost neustálého osobního rozvoje; Analytické schopnosti, spolehlivost a zodpovědnost; Velmi dobrá znalost práce v MS Office; Řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat v celém regionu; Lektorský potenciál výhodou.
Náplň práce:
  • Naplňování obchodní strategie ve svěřeném kraji
  • Získávání nových zákazníků
  • Péče o stávající zákazníky a budování dlouhodobých vztahů
  • Proaktivní řešení potřeb zákazníků
  • Analýza trhu a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Aktivní prodej produktů a služeb
  • Tvorba nabídek
  • Dohled nad realizací získaných zakázek
  • Organizování setkání se zákazníky
  • Spolupráce s regionálními pobočkami společnosti
  • Pravidelný reporting a vyhodnocení
  • Spolupráce a vzájemná podpora v rámci obchodního oddělení

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2015 do 30.9.2016