Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ

Lokalita Hradec Králové
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ (Account manager)
  • PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup od 1. 9. 2016, pružná pracovní doba, místo výkonu práce: Hradec Králové
  • Mediální agentura hledá nového kolegu či kolegyni na pozici "Obchodního zástupce/-kyně", s případnou možností postupu po zapracování na "Manažera/-ku obchodního týmu" nebo "Vedoucí/-ho regionální pobočky".
  • Náplň práce: starost o portfolio firem a komunikaci s jejich vedením; představení naší společnosti a produktů klientovi; tlumočení požadavků zákazníka projektovým a jiným realizačním týmům
  • Požadujeme: komunikativnost - jak naživo, tak i přes telefon; umět si zorganizovat efektivně den; spolehlivost a odolnost vůči stresu; dobré vystupování a umět jednat s manažery a majiteli firem; digitální svět součástí vašeho života
  • Nabízíme: práci na HPP s flexibilní pracovní dobou; odpovídající ohodnocení (po zkušební době až 45.000,- brutto); odměny dle dosažených výsledků; možnost dalšího zdokonalování se v oboru
  • Pokud se chceš dozvědět více, neváhej nám zaslat své CV na e-mail: použijte odpovědní formulář
  • Více na: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2016 do 31.8.2017