Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 24 000 Kč / měsíc

Náplň práce: aktivní vyhledávání a získávání obchodních příležitostí - práce v terénu; péče o stávající zákazníky; dojednávání obchodních podmínek; zpracování cenových nabídek; komunikace napříč firmou; úzká spolupráce s obchodními referentkami; administrativní úkony spojené s činností obchodního zástupce (plánování, atd.).

Požadavky: SŠ vzdělání nejlépe stavebního či technického směru; orientace v konkurenčním prostředí; velkou výhodou znalost sortimentu (střešní krytiny, klempířské výrobky); profesionální přístup při zpracování nabídek; vynikající komunikační schopnosti; schopnost týmové spolupráce; řidičský průkaz sk.B.

Zaměstnavatel nabízí: silné zázemí tuzemské společnosti; motivující hodnocení podle obchodních výsledků; podílení se na růstu společnosti; služební automobil, notebook, mobilní telefon; příspěvek na stravování (stravenky); pracovní poměr v prvním roce na dobu určitou, poté neurčito; nástup možný ihned.

Kontakt - p. Macek Petr, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář (zaslání životopisu).

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 8.9.2016 do 7.9.2017