Volné pracovní místo  Obchodní zástupce O2

Lokalita Rakovník
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Okres Rakovník
Náplň práce: akvizice nových zákazníků ve svěřené lokalitě na základě databáze/svěřeného portfolia, doporučení (sousedé, známí...), znalost regionu a vlastních obchodních dovedností, péče o exkluzivně svěřenou oblast zákazníků (dle databáze stávajících zákazníků) - rezidenti a malé firmy, běžné instalace (xDSL, O2TV) a "primární místní kontakt" pro O2 zákazníky
Požadavky: zájem o telekomunikace a moderní technologie, dlouhodobá působnost v regionu, znalost lokality a jejích obyvatel, chuť být jim rádcem a styčným důstojníkem v oblasti telekomunikací, proaktivní přístup k práci, základní technické znalosti (zapojení modemu, TV atd.), prodejní dovednosti
Nabízíme: spolupráce se silnou značkou - O2 Czech Republic a.s., přímé vedení seniorním manažerem, zajímavé finanční ohodnocení skládající se z fixní částky a bonusů závislých na výkonech, HPP přes agenturu práce, stravenky, 5 týdnů dovolené atd., zaměstnanecké telco benefity (internet, volání, televize) za zvýhodněné ceny pro Vás a Vaše blízké atd., propracovaný systém zaškolení a následného rozvoje dovedností, finanční podpora v době tréninku.
Kontakt: Daniela Poková, tel. použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.1.2017 do 31.12.2017