Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / OBCHODNÍ ZÁSTUPKYNĚ PRO ZAHRANIČNÍ PARTNERY

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 24 100 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba.

Náplň práce: jednání se zahraničními partnery, vyjednávání podmínek a nových obchodů v cizím jazyce.

Požadavky: aktivní znalost arabského a italského jazyka, výhodou znalost anglického a německého jazyka; znalost práce na PC - nutná znalost uživatelského rozhraní MS Word, MS Excel a práce s e-mailem a sociálními sítěmi.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: použijte odpovědní formulář

Místo výkonu práce: Kracíkova 20, Josefov, 551 02 Jaroměř.

Požadovaná znalost jazyků

  • Italština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 3.12.2018

Máte zájem o nabídku OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / OBCHODNÍ ZÁSTUPKYNĚ PRO ZAHRANIČNÍ PARTNERY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
David Hampl, jednatel z ZOOPO spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / OBCHODNÍ ZÁSTUPKYNĚ PRO ZAHRANIČNÍ PARTNERY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.