Volné pracovní místo  obchodní zástupce pro lékárny

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–60 000 Kč / měsíc

Jsme český výrobce a dovozce doplňků stravy a zdravých potravin s desetiletou tradicí. Do našeho obchodního týmu přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici: obchodní reprezentant pro lékárny a zdravé výživy pro region jižní / střední Čechy. Pozice navazuje na práci předchozích kolegů.

Požadujeme:
  • SŠ popř. VŠ vzdělání
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti, spolehlivost, aktivita
  • pozitivní vztah ke zdraví a produktům pro zdravý životní styl
  • předchozí zkušenosti s prodejem na lékárnách výhodou
  • bydliště Písek a okolí

Pracovní náplň:
  • každodenní osobní kontakt s lékárnami, prodejnami zdravých výživ a zdravotnických potřeb (10-12 návštěv denně)
  • nabídka a objednávání produktů stávajícím zákazníkům (v nabídce 400 výrobků)
  • odpovědnost za prodejní výsledky spravovaného regionu
  • reporting návštěv do CRM systému
  • objednávání výrobků přes lékárenské velkoobchody

Nabízíme:
  • práci na HPP v regionu jižní / střední Čechy
  • základní hrubý měsíční příjem 25.000 Kč + výkonem orientované prémie z obratu
  • automobil Škoda Fabia Kombi, tablet a telefon k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • zaškolení a individuální vzdělávací systém
Výhody: služební automobil, tablet a telefon k soukromým účelům, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné nákupní ceny výrobků pro zaměstnance
První kontakt: Šec Radim, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář 9.00-15.00, každý pracovní den

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024 do 28.2.2025

Máte zájem o nabídku obchodní zástupce pro lékárny?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radim Šec z Vieste group s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku obchodní zástupce pro lékárny

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.