Volné pracovní místo  Obchodní zástupce pro oblast Praha a Čechy

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Co vás čeká
oprezentace technických výrobků (plastových výlisků a dveřního kování)
opéče o stávající klienty - budování obchodní sítě a utužování existujících obchodních vztahů
oakvizice nových zákazníků (vyhledávání nových obchodních a distribučních příležitostí)
ozaškolování navazujících distributorů
opéče o vlastní prezentaci na prodejnách (tiskové propagační materiály, vzorové panely, vzorky)
okontrola plynulosti dodávek objednaného zboží a spokojenosti zákazníka, případná koordinace neshod
ozabezpečování dalších činností souvisejících s uvedením produktu do distribuční sítě klienta
oměsíční, kvartální a roční vyhodnocování plnění obchodního plánu a obchodních cílů
oPráce se zákaznickou databází v Lotus Notes a systému QI

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
o středoškolské vzdělání technického směru
o zkušenost s vedením jednání s obchodními partnery
o komunikativnost a silnou orientaci na zákazníka
o samostatnost ve své činnosti a při rozhodování
o orientace na výsledky
o aktivní řidičské oprávnění sk. B
o bydliště odpovídající svěřenému regionu (Pha, Čechy)
o základy AJ, NJ vítány

Co vám můžeme nabídnout
o stravenky, závodní stravování
o týden dovolené nad zákoník práce
o zajímavou a samostatnou práci
o perspektivní a stabilní zaměstnání
o odpovídající mzdové ohodnocení včetně benefitů
o služební vůz, telefon, PC
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, závodní stravování, týden dovolené nad zákoník práce, perspektivní a stabilní zaměstnání, odpovídající mzdové ohodnocení
Místo výkonu práce: Husova 1693/35, Šlapanice u Brna, 664 51

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.9.2016 do 21.9.2017