Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro západní, jižní, část stř. Čech a Vysočinu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 23 000–40 000 Kč / měsíc

Náplň práce: zodpovědnost za prodej produktů společnosti (pneumatiky, autodoplňky pro nákladní vozidla) ve svěřeném regionu, rozvíjení spolupráce se stávajícími zákazníky, aktivní vyhledávání nových zákazníků, sledování konkurence, monitoring trhu, pravidelný reporting
Požadavky: praxe na pozici obch. zástupce min. 2 roky, komunikativnost, samostatnost, zodpovědný přístup k práci, ŘP"B" s praxí
Nabízíme: fixní plat + provize z prodeje, kancelářské zázemí v Č. Budějovicích, příjemné pracovní prostředí, osobní vozidlo i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon, levné volání i pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, školení, firemní akce, dlouhodobu staiblní práci na zaměstnanecký poměr, nákup motorové nafty do osboního automobílu se slevou na firemní ČS, slevu na paráci a náhradní díly při opravě osobního automobilu ve firemním servisu

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.2.2017