Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - REFERENT

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE:
  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, zpracování obchodních poptávek
  • kompletní administrace zrealizovaných obchodů
  • udržování vztahů s klienty CB, poskytování servisu
  • spolupráce s realizačním týmem, podílení se na úspěchu realizovaných akcích
POŽADUJEME:
  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením obchod, cestovní ruch, finance
  • znalost NJ, AJ
  • orientace na trhu cestovního ruchu ČR, D, PL - výhodou
  • pečlivost ve vedení administrativy, příjemné vystupování, komunikační schopnosti
  • ochota k případnému cestování, řidičský průkaz skupiny B
  • aktivní přístup k dalšímu vzdělávání
NABÍZÍME:
  • hlavní pracovní poměr
  • nástup: ihned
  • příjemný kolektiv a pracovní prostředí
  • mzdové podmínky: cca Kč 18.000,00 + pohyblivá složka mzdy
Uchazeči se mohou hlásit na e-mail - použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.5.2017