Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - region Most

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 22 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – region Most
Náplň práce:
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Péče o stávající zákazníky
  • Každodenní komunikace se zákazníky, analýza potřeb a předávání informací

Požadavky:
  • Vyučen v oboru automechanik, nebo SOU s maturitou v technickém oboru
  • Praxe v oboru bezpodmínečně nutná
  • Znalost náhradních dílů na osobní a užitkové automobily
  • Znalost práce na PC, komunikativnost
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
  • Služební vůz, notebook, telefon
  • Mzda dle výkonu
  • HPP na dobu určitou s možným následným prodloužením
  • Dovolená navíc, příspěvek na stravování a další zaměstnanecké benefity
  • Profesního rozvoj a osobní růst podpořený firemními vzdělávacími programy
Nástup: od 1. 9. 2015 nebo dle dohody

Zájemci se mohou hlásit e – mailem:
použijte odpovědní formulář předmět zprávy: OZ - Most

Kontaktní osoba:
Oblastní mamager: Otto Hlavatý tel.: použijte odpovědní formulář
Personální oddělení: Andrea Blahníková tel.: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - řiďičský průkaz sk. B

Benefity

  • Jiné výhody - služební vůz, notebook, telefon, možnost prodloužení PP

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2015 do 31.10.2016