Volné pracovní místo  Obchodní zástupce s NJ

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Litovel
Nástup do pracovního poměru možný ihned
Požadujeme:
VŠ vzdělání technického směru – vhodné pro šikovného absolventa
Znalost německého jazyka podmínkou
Dobrá uživatelská znalost práce na PC (zejména MS Excel), znalost IS MS DYNAMICS výhodou
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík
Ochotu cestovat a učit se
ŘP skupiny B
Náplň práce:
Prodej našich výrobků a péče o stávající zákazníky (pravidelné návštěvy)
Vyhledávání nových obchodních příležitostí, mapování trhu
Tvorba kalkulací a cenových nabídek
Pravidelná práce s informačním systémem MS DYNAMICS (Navision)
Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr s tříměsíční zkušební dobou, odborné zaškolení
Velmi dobré firemní zázemí velké úspěšné společnosti s moderní výrobou
Motivující finanční ohodnocení, odměny z prodeje a prémie
13. plat a 5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění
Závodní stravování, firemní společenské akce
Mobilní telefon, notebook
Po zapracování služební automobil i pro soukromé užívání

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2016