Volné pracovní místo  Obchodní zástupce specialista v oblasti prodeje netechnických produktů - prac. Ostrava

Lokalita Ostrava
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Vyhledávaný poskytovatel služeb ostrahy a úklidu, FORCORP GROUP spol. s r.o. hledá spolupracovníka na ŽL i HPP na pozici Obchodní zástupce pro oblast Ostrava.

Hlavní náplň práce:
  • samostatné sjednávání obchodních schůzek a vyhledávání nových odběratelů
  • samostatné vedení obchodních jednání
  • příprava obchodních nabídek
  • vedení podřízených kolegů
  • pravidelný reporting pracovních výsledků

Požadavky:
  • SŠ a vyšší vzdělání
  • obchodní dovednosti
  • komunikativnost, samostatnost, iniciativu
  • příjemné a profesionální vystupování
  • ochota cestovat (ŘP sk. B)

Společnost nabízí:
  • práce na HPP nebo živnostenský list
  • motivující finanční ohodnocení (základní mzda + odpovídajícího bonusového ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • práci v příjemném kolektivu spolupracovníků
  • služební automobil i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon

Pokud Vás náš inzerát zaujal, prosím, zašlete strukturovaný životopis s popisem dosavadní praxe POUZE na adresu: použijte odpovědní formulář První kontakt možný POUZE písemnou formou.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2016