Volné pracovní místo  Obchodní zástupce specialista v oblasti prodeje netechnických produktů

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–45 000 Kč / měsíc

Společnost SPP CZ, a.s., člen nadnárodní skupiny SPP, je významným dodavatelem energií v segmentu CZ a SK domácností a firem.

Aktuálně rozšiřujeme řady o nové kolegy/kolegy:

Obchodní zástupce pro prodej netechnických produktů

Náplň práce:
a. Řešení otázek a požadavků stávajících zákazníků
b. Tvorba a vedení obchodních případů s novými zákazníky
c. Telefonická a e-mailová komunikace
d. Management přidělených zákazníků, cenová jednání
e. Zákaznická péče a prodej v segmentu domácností a firem
f. Distanční obsluha bez nutnosti výjezdů do terénu

Nabízíme:

a. Spolupráci na hlavní pracovní poměr
b. Pracovní dobu 8:00 – 16:30
c. Zajímavé finanční ohodnocení (základní mzda, osobní ohodnocení, výrazná variabilní složka - odměny)
d. 5 týdnů dovolené
e. Zázemí silné nadnárodní skupiny v moderním prostředí budovy TITANIUM v centru Brna
f. Dlouhodobou spolupráci
g. Průběžné vedení a podporu (školení, informace, komunikace, apod.)

Požadavky:
a. Zájem o práci v obchodním prostředí
b. Dobré komunikační schopnosti
c. Tah na bránu a orientaci na zákazníka
d. Cílevědomost, samostatnost a pracovitost
e. Praxe z oblasti obchodu/zákaznické péče/jednání se zákazníky/call centra
f. Praxe v oblasti energií výhodou

V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář . Vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016