Volné pracovní místo  Obchodní zástupce specialista v oblasti prodeje technických produktů

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se prodejem/montáží/servisem protipožárních a prosvětlovacích systémů hledáme vhodného uchazeče na pozici Technicko-obchodní manager.

Náplň práce:
  • Pravidelný kontakt se stávajícími obchodními partnery
  • Získávaní nových obchodních partnerů
  • Technické poradenství k našim produktům a návrhy systémových řešení
  • Kompletní prodejno-obchodní realizace od kalkulace po uzavření obchodního případu
  • Intenzivní spolupráce s ústředím firmy

Požadujeme:
  • Stavební nebo strojařské vzdělání, vysokoškolské vzdělání výhodou
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • Zkušenost s prodejem alespoň 3 roky
  • Vysoké nasazení
  • Samostatnost , komunikativnost, týmový hráč

Nabízíme:
  • Zázemí stabilní internacionální společnosti, korektní jednání
  • Služební auto, notebook, mobilní telefon
  • Místo výkonu práce - sídlo firmy v Rajhradě
  • Možnost práce z domu/ flextime /homeoffice
  • Finanční ohodnocení v závislosti od vzdělání a praxe dle dohody
  • Nástup co nejdříve nebo dle dohody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016 do 31.12.2016