Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–55 000 Kč / měsíc

Česká společnost rozšiřuje team obchodníků - hledáme obchodníky v Brně a okolí.
Náplň práce: vyhledávání a kontaktování zákazníkův regionu bydliště OZ (B2B), prezentace produktů, působení v regionu bydliště.
Požadujeme:
  • řidičský průkaz skupiny B
  • flexibilitu a samostatnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • pozitivní přístup
  • komunikativnost a zodpovědnost
  • chuť se vzdělávat, učit se nové věci
Nabízíme:
  • plat + bonusy, jistotu práce v perspektivní společnosti
  • vlastní školící systém a rozvoj kariéry - motivační odměňovací systém
  • možnost profesionálního a osobního růstu
  • firemní benefity
Vaše strukturované životopisy prosím zasílejte na e-mail použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 14.5.2018