Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNĚ - pouze pro OZP

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 8 177–13 629 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Vyhrazeno pro OZP
Náplň práce: aktivní oslovování potenciálních klientů (firem) a nabídka našich služeb. Získávání nových zákazníků (oslovování přes telekomunikaci, e-mail, osobně).
Udržování kontaktu se zákazníkem (komunikace s klienty, práce na internetu a PC, služební cesty)
Požadujeme:
  • příjemné a profesionální vystupování, spolehlivost, flexibilita, dochvilnost
  • ochota cestovat
  • OZP
  • řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat
  • znalost PC, internet, e-mail, Excel
  • organizační a komunikační schopnost
  • min. věk18 let
Nabízíme: k dispozici služební automobil
  • služební telefon a PC
  • flexibilní pracovní doba nebo individuální plánování pracovní doby
  • práce ve stabilní firmě
Kontaktujte nás telefonicky (po, st, čt, pá 8:00 - 15:00 a út 8:00 - 13:00), e-mailem

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNĚ - pouze pro OZP?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Vaněrová, Barvová z VS Facility Agency s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNĚ - pouze pro OZP

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.