Volné pracovní místo  Obchodní zástupce /zástupkyně pro prodej servisních výtahových produktů pro oblast Praha a okolí

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–50 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Komárkova 1189/27, Praha 4. Kontakt: Životopis s aktuální fotografií a průvodním dopisem prosím posílejte Ing. Červenkovi, e-mail: použijte odpovědní formulář PC, ŘP sk. B.
Firma VÝTAHY SCHMITT+SOHN je dceřinou společností tradiční rodinné firmy působící na trhu více než 150 let zaměstnávající přes 1 360 spolupracovníků.
Pro podporu a rozvoj pražského servisního oddělení hledáme obchodního zástupce/kyni prodeje servisních výtahových produktů.

Náplň práce:
-prodej servisních produktů (např. servisních
-smluv výtahů, modernizací, oprav a
náhradních dílů)
-získávání nových zákazníků, péče o zákazníky
-cíl: růst obratu servisní činnosti, spokojení
zákazníci

Požadujeme:
-komunikativní a prodejní schopnosti
-samostatnost
-angažovanost, schopnost pracovat na nových
úkolech
-cílevědomé a pragmatické myšlení
-uživatelská práce PC (MS Office, internet)
-znalost oboru výhodou
-vítáme komunikační úroveň Nj
-ŘP B

Nabízíme:
-perspektivní pracovní pozici s možností
tvůrčího uplatnění
-zázemí stabilní německé společnosti s více
než 20 letou tradicí na českém trhu
-motivující finanční ohodnocení
-možnost odborného a karierního růstu
-uchazeč o pozici projde komplexním zaškolením

Životopis s aktuální fotografií a průvodním dopisem prosím posílejte Ing. Červenkovi, e-mail: použijte odpovědní formulář (1. kontakt e-mailem). Poté budete přizváni k pohovoru.

Oslovila Vás tato perspektiva v podniku, který se orientuje na budoucnost? Těšíme se na Vaše profesní podklady.
Zaměstnanecké výhody:
mobilní telefon
stravenky
referentské vozidlo

oprodej servisních produktů (např. servisních
smluv výtahů, modernizací, oprav a
ozískávání nových zákazníků, péče o zákazníky
ocíl: růst obratu servisní činnosti, spokojení
zákazníci

Požadujeme:
okomunikativní a prodejní schopnosti
osamostatnost
oangažovanost, schopnost pracovat na nových
úkolech
ocílevědomé a pragmatické myšlení
ouživatelská práce PC (MS Office, internet)
oznalost oboru výhodou
ovítáme komunikační úroveň Nj
oŘP B

Nabízíme:
operspektivní pracovní pozici s možností
ozázemí stabilní německé společnosti s více
omotivující finanční ohodnocení
omožnost odborného a karierního růstu
ouchazeč o pozici projde komplexním zaškolením

omobilní telefon
ostravenky
oreferentské vozidlo

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 7.4.2016