Volné pracovní místo  Obchodní zástupce

Lokalita Praha
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Boženy Němcové 12/2

Sales Manager deníků MF Dnes, Lidových novin a týdeníku 5plus2 pro Jihočeský kraj

Popis pozice:

  • každodenní kontakt se stávajícími klienty a vyhledávání nových (telefon, email, osobní schůzky)
  • navazování nových obchodních vztahů v přiděleném portfoliu klientů
  • prodej inzerce do deníků MF Dnes a Lidových novin včetně všech magazínů
  • prodej inzerce do týdeníku 5plus2
  • správa objednaných služeb a dohled nad realizací objednaných kampaní

Požadujeme:

  • orientaci na zákazníka a smysl pro obchod
  • cílevědomost, iniciativu a samostatnost
  • výborné prezentační, vyjednávací a argumentační dovednosti
  • uživatelskou znalost práce na PC (zejména MS Word, Excel a PowerPoint)
  • vlastní automobil (pracovní cesty proplatíme)

Aktivní znalost německého jazyka je výhodou.

Nabízíme:

  • velmi samostatnou práci na pracovní poměr
  • fixní základní mzdu a provize bez horního omezení - máte možnost vydělat si přímo úměrně svým obchodním schopnostem a aktivitě
  • možnost kariérního růstu
  • zázemí silné mediální skupiny
  • možnost podílet se na klíčových kampaních v regionu
  • systematické profesní vzdělávání a příspěvky na jazykové vzdělání
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • služební mobilní telefon a notebook
  • možnost organizovat si pracovní dobu a kombinovat ji s home officem
  • stravenky

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC - MS Office
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc - 1 týden
  • Zvláštní prémie - provize bez horního omezení

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2015