Volné pracovní místo  Obchodní zástupce

Lokalita Ústí nad Labem
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ústecký kraj a Německo.
Náplň práce: jedná se o spolupráci se společností Glassa - prodej slunečních brýlí do lékáren a drogérií v Ústecké kraji a v Německu.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, znalost německého jazyka na komunikativní úrovni, obchodní zkušenosti ( nejlépe z lékárenského prostředí ), komunikativnost, ŘP sk. B, prodejní dovednosti, reprezentativní vystupování, pečlivost, spolehlivost,
Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, možnost profesního růstu, zázemí moderní společnosti, služební telefon, po zapracování služební automobil.
V případě zájmu zašlete svůj životopis v ČJ a NJ na uvedený e-mail.

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2015