Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

SŠ vzdělání, komunikativní osobnost schopnou prezentovat společnost, zaměřit se na výsledky a získání klienta, znalost práce na PC, časová flexibilita, ŘP sk. B, zkušenost s prodejem výhodou.
Pracovní náplň: aktivní vyhledávání a rozvoj nových obchodních příležitostí, osobní prezentace služeb společnosti, vedení obchodní a administrativní agendy.
Mzda: od 20 000 Kč (fixní část) + provize, služební auto, zaškolení na centrále v Praze. Benefity: flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova, mobilní telefon, provize z prodeje, školení. Pracoviště: Chuchelná, nástup: květen 2016. KO Chalupová Klára, tel.: použijte odpovědní formulář (volat pouze PO - PÁ v době 8.00 - 16.00 hod.), e-mail: použijte odpovědní formulář Aktualizováno 26.5.2016

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - Služební automobil
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016