Volné pracovní místo  Obchodní zástupce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Cílem společnosti ZLINER je být silným partnerem ve všech oblastech, které se týkají dopravy ať už nákladu, nebo osob. Neustále se snažíme rozšiřovat portfolio našich služeb, abychom poskytovali komplexní služby všem zákazníkům. Všechno, co děláme, směřuje k jedinému cíli – spokojenému zákazníkovi. Hledáme nového kolegu na pozici obchodního zástupce
Pracovní náplň
obchodní činnost, péče o zákazníka.
Požadavky
SŠ technické zaměření výhodou, praxe 3 roky na obdobné pozici, zkušenosti s obchodní činností ve strojírenství a opravárenství, základní právní znalosti, pokročilá znalost AJ/NJ výhodou, ŘP sk. B., samostatnost, aktivní přístup, dobré organizační a komunikační schopnosti, prezentační dovednosti
Nabízíme
odpovídající finanční ohodnocení (základní mzda od 20 000 Kč + provizní pohyblivá složka mzdy), pracovní doba 7.00 – 15.30 hodin (možnost pružné pracovní doby), zaměstnanecké benefity (stravenky, jazykové kurzy, penzijní připojištění), možnost dalšího vzdělávání, zázemí velké opravárenské společnosti. Posílejte prosím životopis a motivační dopis na email: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2016