Volné pracovní místo  Obchodní zástupce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
Zjišťování konkrétních požadavků a potřeb zákazníka na předem domluvených schůzkách, poskytování konzultace, poradenství a poprodejní podpora, vyhledávání nových obchodních partnerů, vedení obchodních jednání, pravidelný reporting, zaměření na retailové zákazníky. Působnost v regionech Vysočina, Jihočeský kraj a okolí Brna.
Požadujeme:
Reprezentativní vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, přirozená asertivita, ochota cestovat, výborné komunikační a prodejní dovednosti, vysoké nasazení.Řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme:
Nástupní plat 20.000,- Kč + bonusová složka odvislá od úspěšnosti obchodníka, mobilní telefon, firemní automobil, stravenky, možnost osobního a profesního růstu.

KONTAKT: životopisy zasílat poštou nebo e-mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016