Volné pracovní místo  Obchodní zástupce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Požadavky: SŠ vzdělání v oboru elektro, orientace v silnoproudých a slaboproudých systémech (napájení, rozvaděče, záložní zdroje, EZS, CCTV, EPS, svítidla), práce s PC na velmi dobré úrovni (MS Word, MS Excel, SAP), schopnost komunikace a prezentace vybraného řešení, pečivý a systematický přístup k práci.
Náplň práce: úzká spolupráce s nákupním a obchodním oddělením, příprava podkladů / dokumentace pro nabídky, zpracovávání kalkulačních podkladů, tvorba cenových nabídek elektro, každodenní práce v SAP - vyhledávání a zpracování dat, práce s dodavatelskými ceníky, komunikace s dodavatelem i se zákazníkem, vyhledávání nových obchodních případů a nové klientely.
Nabízíme: zázemí silné a stabilní české společnosti, možnost prodloužení pracovního poměru, možnost seberealizace, odpovídající platové ohodnocení, výkonnostní prémie a osobní prémie, důkladné zaškolení na produkty i používaný obchodní systém. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
První kontakt možný POUZE mailem - do předmětu prosím uvést "Obchodní zástupce Olomouc".

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 7.11.2016 do 31.1.2017