Volné pracovní místo  Obchodní zástupce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Pro pobočku v Teplicích hledáme kolegu/kolegyni na pozici privátní poradce.
Co požadujeme: Dokončené středoškolské vzdělání, Výborné komunikační dovednosti, Čistý trestní rejstřík, Pro klientský přístup, Praxe v oblasti financí a obchodu výhodou, Řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce: Péče o stávající portfolio klientů, Optimalizace produktů stávajících klientů a návrh řešení dle jejich aktuálních potřeb, Vyhledávání nových obchodních příležitostí, Pravidelný klientský servis regionální kanceláře, Administrativní činnost v rámci agendy obchodního místa Finhaus
Co nabízíme: Fixní příjem 20 000 Kč + bonusy při splnění obchodních cílů, Osobnostní a kariérní růst, Přidělení portfolia stávajících klientů České Pojišťovny, Přátelské prostředí a kolektiv dynamické společnosti, Možnost služebního vozu, Vzdělávání v oblasti financí a obchodních dovedností
Hlásit se e-mailem

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2017