Volné pracovní místo  Obchodní zástupce

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Péče o přidělené i nově získané zákazníky. Poradenská a technická činnost. Získávání nových obchodních kontaktů, práce v terénu. Rozšiřování sítě odběratelů. Utužování obchodních vazeb. Tvorba cenových nabídek. Koordinace zakázek. Reporting.
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání ideálně elektrotechnického zaměření. Obchodní talent, cílevědomost, schopnost dotahovat věci do konce. Výborné komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování. Samostatnost, spolehlivost, loajalita, chuť na sobě pracovat a rozvíjet se. Kreativita a pozitivní myšlení, aktivní přístup k práci, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme:
služební vozidlo (po zapracování i pro soukromé účely), notebook, mobilní telefon. Možnost dalšího vzdělávání. Zaměstnanecké výhody. Příjemné pracovní prostředí. Po zapracování možnost práce z domova.
Termín nástupu:
ihned

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016