Volné pracovní místo  Obchodní zástupce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Oblast působení: Prachaticko, Strakonicko, Vimpersko, Českobudějovicko

Pracovní náplň:
  • prodej plastových oken a dveří
  • posílení pozice na trhu, profesionální reprezentace a propagace produktů společnosti
  • udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky a získávání nových
  • zaměřování stavebních otvorů v terénu
  • spolupráce s odbornými techniky

požadujeme:
předchozí praxe v oboru vítána
prodejní dovednosti
přirozenou schopnost komunikace
umění vyjednávat
technickou zručnost
-řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
nabízíme:
  • zaměstnání u významného výrobce otvorových výplní na českém trhu
  • mzdové ohodnocení pevný fix + provize
  • pravidelný trénink potřebných znalostí
  • firemní vůz i k soukromým účelům, telefon, notebook, a další firemní benefity
prostor pro další profesní a osobní růst

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2016