Volné pracovní místo  Obchodní zástupce/kyně

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ZMK
Místo výkonu práce: Provozní 5492/3, Ostrava - Třebovice

Životopis zasílejte v AJ, s průvodním dopisem v angličtině na e-mail: použijte odpovědní formulář
Osobně se můžete dostvit: sklad společnosti v Třebovicích, Provozní 3, v Po-Pá 7:00 - 15:30 hod.

Náplň práce:
Aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů - zajišťujeme mezinárodní logistické služby, zejména Export/Import do Číny/Evropy (Air/Sea/Railroad).

Požadavky:
  • praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • Preciznost, odhodlání, zdravý zápal pro věc
  • Dochvilnost a časová flexibilita
  • Komunikativnost
  • Reprezentativní vystupování
  • Anglický jazyk (B1 minimum)
  • Čínský jazyk event. taiwanština (B1 minimum)

Další požadavky:
Dobrá znalost práce s PC ( MS office - excel / powerpoint)
Výhodou je předchozí praxe v logistice.

Zaměstnanecké výhody: provize z prodeje.
Nástup ihned. HPP na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017