Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ

Lokalita Klatovy
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ pro ZÁPADNÍ ČECHY
Požadujeme: SŠ vzdělání zakončené maturitou (vhodné i pro absolventy), vynikající komunikační schopnost, reprezentativní vystupování, vyjednávací a organizační dovednosti, schopnost porozumět potřebám zákazníka, obchodní zkušenosti a schopnost samostatného vedení jednání se zákazníky, schopnost učit se novým věcem, časová flexibilita, trestní bezúhonnost, týmová spolupráce, zodpovědnost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, práce na PC (Outlook, Word, Exel, internet, atd.), řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Nabízíme: zázemí v prosperující společnosti, perspektivní samostatnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace, služební vůz, notebook, mobilní telefon, fixní měsíční odměna + motivační provizní ohodnocení

Náplň práce: péče o zákazníky na nezávislém trhu;merchandising, zajišťování objednávek, reklamací, vratek atd.; vyhledávání a získávání nových zákazníků; vyhledávání nových obchodních příležitostí u stávajících zákazníků; vedení obchodních jednání; zpracování příslušné administrativy

Kontakt: Hass Aleš, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2016 do 31.7.2017