Volné pracovní místo  Obchodní zástupce/kyně

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Provozovna: Kamil Reichel - Internal dveře, Hlučínská 484/61, Přívoz, 702 00 Ostrava 2
V případě zájmu pište na e-mail: použijte odpovědní formulář tel. kontakt použijte odpovědní formulář

Hledáme obchodního zástupce pro ČR v oblasti interiérových dveří.

Náplň práce:
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • péče o stávající zákazníky
  • prezentace produktů
  • tvorba obchodních nabídek, smluv atd.
  • účast na marketingu firmy

Požadavky:
  • vzdělání nejlépe technického směru ( obor dřevozpracující průmysl vítán)
  • komunikativnost, prezentační dovednosti
  • ochota cestovat
  • flexibilita
-praxe v obchodu výhodou
-zodpovědnost
-znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme služební automobil, NB, motivační odměňování dle výsledku, pružná pracovní doba.
Plat: 25 000,- + prémie
použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 1.8.2016