Volné pracovní místo  Obchodní zástupce/kyně

Lokalita Ostrava
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Severní a střední Morava

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.

Uchazeč/ka by měl mít přehled v oboru autoopravárenského lakování nebo z automobilového průmyslu. Obchodní schopnosti a dovednosti. Výhodou praxe obchodního zástupce. Uchazeč/ka by měl být ochotný cestovat a být časově flexibilní, manuálně zručný a mít základní znalost AJ nebo NJ.

Náplň práce:
Aktivní vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky. Nabídka a prezentace služeb společnosti. Zjišťování potřeb zákazníků, uzavírání obchodních smluv, zpracování administrativy a reporting vedení.

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání s maturitou, komunikační a organizační dovednosti. Zájem o obchod a práci se zákazníkem. Obchodní dovednosti a ochotu učit se novým věcem. Kultivované vystupování a vzhled. Zkušenosti s prodejem výhodou. Řidičský průkaz sk. B-aktivní řidič/ka, práce na PC.

Zaměstnanecké výhody:
Os. automobil i k soukromým účelům, notebook, ostatní zaměstnanecké benefity.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.7.2016