Volné pracovní místo  Obchodní zástupce/zástupkyně

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice: obchodní zástpce/zástupkyně
Požadavky: SŠ vzdělání (není podmínkou), zkušenost s obchodem a prodejem, praxe v terénu jako obchodní zástupce, aktivizace, oslsovování klientů a firem, schopnost samostatné práce, kreativní přístup, flexibilita, serióznost, aktivní vyhledávání nových klientů a firem, uživatelská znalost práce na PC
Naše nabídka: motivační finanční ohodnocení odpovídající výkonu, dle výše obratu, správu a péči o Vámi zajištěnou skupinu klentů, firem a podnikatelů, výkon práce v regionu Vašeho bydliště, profesní růst
Nástup: Ihned. Mzda: Od 25.000 - 35.000,-Kč
Kontakt: Mrázek Luboš, e-mail: použijte odpovědní formulář nechodit do firmy
Místo výkonu práce: Pouště č.e. 105, Mokrovraty,262 03 Nový Knín

Pracovní náplň: Vyhledávání a oslavování nové firemní klientely, presentace služeb a produktů společnosti, vedení jednání a realizace obchodních aktivit ve svěřeném regionu - sepisování zakázek s odběrateli, včetně rozvozu a dodání objednaného zboží

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2016