Volné pracovní místo  Obchodní zástupci / kurýři

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ND
Náplň práce: komunikace s novými a potencionálními zákazníky, u kterých je schůzka domluvena předem a ověřena našim call centrem, servis a podpora stávajících klientů, doplňování chybějících údajů, udržování a rozvíjení dobrých vztahů se zákazníky firmy, příprava a realizace nabídky cenové optimalizace pro koncové zákazníky, reportování denních a měsíčních aktivit
Požadujeme: středoškolské vzdělání, aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, vlastní nápady, jak dělat práci lépe, řidičák skup. B je podmínkou
Nabízíme: zdarma Vás rádi zaškolíme i bez praxe, perfektní příležitost pro budování kariéry a karierní růst, přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených, velmi zajímavé mzdového ohodnocení, po zapracování služební vůz s proplacenými PHM, hned po zaškolení dostanete tablet
nástup IHNED
možnost nastoupit na DPP, HPP, podmínka je práce od PO-PÁ
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme se těšit na Vaše reakce a v nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 5.10.2016 do 31.10.2017