Volné pracovní místo  Obchodní zástupci

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

  • SŠ/VŠ vzdělání agronomického směru
  • praxe v oboru a zkušenosti s přípravky na ochranu rostlin vítány
  • samostatnost, pracovitost, flexibilita, zodpovědnost, obchodní dovednosti
  • řidičské oprávnění sk. B
  • vlastní automobil
Náplň práce:
  • obchod s pesticidy, biostimulátory, hnojivy, osivy a zemědělskými komoditami
  • komunikace a péče o stávající zákazníky
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • poradenství v rostlinné výrobě
  • oblast působnosti: bude stanovena vzájemnou dohodou s přihlédnutém k místu bydliště
Nabízíme:
  • zázemí silné a stabilní české společnosti
  • dobré platové podmínky + prémiové bonusy a výhody
  • mobilní telefon
  • dobrý pracovní kolektiv
  • pružnou pracovní dobu s možností využití home-office

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.3.2017