Volné pracovní místo  Obchodní zástupci

Lokalita Ostrava
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:

Kontakt na email.

Požadavky: praxe v oblasti obchodu, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), uživatelská znalost PC a aplikací MS Office, komunikačni znalost AJ, samostatnost a dobrá organizace práce, schopnost teamové práce, vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost
Náplň práce: obchodní zástupce a vedoucí divize prodeje kávy, získávání nových a péče o stávající zákazníky, příprava nabídek a obchodních smluv pro zákazníky, spolupráce a komunikace s ostatními úseky společnosti, komunikace s dodavateli, reporting obchodních ukazatelů

Benefity:Po zapracování auto, notebook a telefon i pro soukromé účely, sleva na firemní produkty

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 17.10.2016