Volné pracovní místo  Obchodní zástupci

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Zkušební doba 1 měsíc DPP potom přechod do pracovního poměru.

Náplň práce:
  • realizace komplexního finančního poradenství v oblasti pojišťovnictví, schůzky s novými klienty zajišťuje centrála ne poradce

Požadujeme:
  • ukončené středoškolské vzdělání, uživatelskou práci na PC,samostatnost,osobní zodpovědnost,flexibilitu,loajalitu,kreativní myšlení, komunikační, prodejní a prezentační dovednosti, smysl pro obchod, orientaci na výsledek,schopnost prosadit se,ochota vzdělávat se a rozvíjet se,příjemné vystupování a řidičské oprávnění sk B.

Nabízíme:
  • firemní benefity v podobě notebooku, mobilních tiskáren, vnitropodnikového volání atd

Zájemci se mohou hlásit:
Pozn.: vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru

Místo výkonu práce: SMS finanční poradenství, a.s., Budovatelů 172/5, 75002 Přerov 2

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2016 do 30.11.2016