Volné pracovní místo  obchodní zprostředkovatel/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice.
Pracovní náplň: Péče o stávající klienty, zjišťování potřeb klientů a navrhování nejlepšího řešení, zodpovědnost za obchodní výsledky, administrativa
Požadujeme: velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, příjemné vystupování, samostatnost a aktivní přístup, trestní bezúhonnost., zkušenosti v obchodě výhodou, ne však podmínkou, řidičský průkaz sk.B výhodou.
Nabízíme: Patříte k těm, co se nebojí mluvit? Přijďte k nám a pomozte nám ovlivnit spokojenost našich klientů Staňte se součástí našeho týmu v prosperující společnosti. U nás naleznete příjemný kolektiv, vypracovaný vzdělávací systém, profesionální vedení po celou dobu spolupráce, firemní akce, bonusové programy, možnost finančního a kariérního růstu.
Místo je vhodné i pro absolventy.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - výhodou

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017