Volné pracovní místo  Obchodník pro aktivní sjednávání schůzek po telefonu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Evropská 657/120, Praha 6
Kontaktní osoba: Hana Benediktová: e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadujeme:
  • SŠ / VŠ vzdělání
  • vysoké pracovní nasazení, drive
  • výbornou znalost českého jazyka
  • kultivovaný projev, pohotovost a argumentační schopnosti
  • spolehlivost, ochotu učit se novým věcem
  • znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:
  • práci na HPP
  • nástupní plat 18000 Kč + provize, motivující finanční ohodnocení
  • možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • zaměstnání v úspěšné a dynamické firmě, jediné certifikované na správu a vymáhání pohledávek na inkasním trhu
  • mladý, malý pracovní tým a příjemné prostředí
  • zajímavé zaměstnanecké benefity

Náplň práce: aktivní sjednávání schůzek po telefonu pro obchodní sdělení společnosti

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2016