Volné pracovní místo  Obchodník pro inženýrské sítě - Olomouc

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Jaká bude Vaše náplň práce:
  • zajištění prodeje sortimentu IS v rámci daného regionu v úzké spolupráci s obchodním a nákupním oddělením
  • poskytování obchodně technické podpory pracovníkům velkoobchodu v sortimentu IS
  • možnost podílet na vypracování nových projektů IS, návrh nové sortimentní skupiny v oblasti IS
  • obchodní styk s projekčními a staveními firmami v oblasti IS
  • akvizice nových obchodních kontaktů
  • kontrola svěřených obchodních případů
  • kontrola smluvních podmínek svěřených zákazníků

Naše očekávání:
  • vzdělání stavebního směru – podmínku
  • máte-li dlouholeté zkušenosti v souladu s profilem hledané pozice, rádi Vám dáme možnost se prezentovat i bez požadovaného vzdělání
  • uživatelská znalost nástrojů MS Office - plusové body však přidá zkušenost s informačním systémem typu Navision, SAP apod.
  • ŘP sk. B – aktivní řidič/ka
  • praxi v oblasti inženýrských sítí – velká výhoda, bude se Vám lépe a rychleji adaptovat
  • zodpovědnost, chuť do práce, komunikativnost, profesionalita - nezbytností

Co Vám můžeme nabídnout?
  • stabilní zázemí ve společnosti s pevnými kořeny
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • jste-li VŠ absolvent v požadovaném oboru - možnost odstartovat Vaši profesní kariéru
  • přispějeme Vám na teplý oběd
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost nákupu zboží za zaměstnanecké ceny

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016