Volné pracovní místo  Obchodník reklamační technik, skladník/ce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Na Rovince 981, Ostrava-Hrabová

(Výběrové řízení - nástup možný ihned)

Náplň práce:
" Aktivní prodej stávajícím zákazníkům, vyhledávání nových obchodních příležitostí.
" Pravidelné vzdělávání o kompletním portfoliu výrobců formou školení zástupců výrobců.
" Aktivní spolupráce s produkt manažery a marketingovým oddělením.
" Odpovídání na základní technické dotazy a připomínky zákazníků.
" Aktivní spolupráce s oddělením technické po dpory.
" Vychystání zboží, naskladnění a výdej zboží.
" Pracovní doba dle otevírací doby pobočky.

Požadujeme:
" Ukončené SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou, výhodou zaměření IT nebo obchod.
" Pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, soutěživost, loajalita, samostatnost.
" Dobré komunikační dovednosti a mít "obchodního ducha".
" Orientace na zákazníka, příjemné vystupování, kvalitní komunikace v českém jazyce.
" Výhodou orientace v oblasti IT, spotřební elektroniky a domácích spotřebičů
" Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
" Práci v dynamicky se rozvíjející firmě
" Silné zázemí ryze české firmy.
" Možnost získání cenných zkušeností a praxe z obchodu, servisu, skladového hospodářství.
" Dobré platové ohodnocení přesahující průměrnou mzdu v ČR.
" Zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment
" Při nákupu zboží možnost splátek bez navýšení
" Prostor pro seberealizaci a prosazení vlastních nápadů.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016