Volné pracovní místo  obchodník s NJ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Obchodníka s NJ
Umíš se domluvit německy a máš příjemné vystupování, rád komunikuješ s lidmi? Tak hledáme právě tebe! Do našeho kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodník s NJ.
Požadujeme:
  • znalost německého jazyka (schopnost domluvit se)
  • příjemné vystupování
  • komunikativní osobu (komunikace se zákazníky)
  • uživatelská znalost práce na PC
  • aktivní a pozitivní přístup k práci
  • schopnost efektivní organizace práce, pracovitost, zodpovědnost
  • zájem o zahraniční obchod
  • časová flexibilita, chuť cestovat = zahraniční služební cesty
Nabízíme:
  • úvazek na plný pracovní poměr
  • stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích
  • atraktivní mzdové ohodnocení 30 000 - 50 000Kč
  • rádi tě zaškolíme
  • 4 týdny dovolené
  • příspěvek na stravování
Pracovní náplň:
  • komunikace se zákazníky
  • vedení obchodních jednání
  • péče o stávající zákazníky
  • specifikace potřeb zákazníka a navrhování vhodných řešení
  • vedení evidence zákazníků
  • hledání nových obchodních příležitostí
  • administrativa spojená s požadavky zákazníků
  • plánování a realizace služebních cest a obchodních schůzek
  • komunikace s ostatními odděleními ve společnosti
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Obchodník s NJ na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.2.2024