Volné pracovní místo  Obchodník/ce - Project manager/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu: Ostrava

V případě zájmu se dostavte osobně po předchozí telefonické domluvě nebo pište na e-mail.

Firma DIAMOND DESIGN hledá pro svoji provozovnu v Ostravě designéra/ku - projektového managera/ku.

Náplň práce:
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • práce se stávajícími obchodními kontakty
  • obchodní realizace zakázek s koncovými klienty
  • návrhy požadovaných realizací, kreativní a technický přístup
  • spolupráce na zajištění provozu showroomu

Požadujeme:
  • časovou flexibilitu a samostatnost
  • znalost práce na PC - znalost google prostředí (mail, kalendář, kontatkty, disk - dokumenty, hangout,...)
  • ŘP sk. B
  • příjemný vzhled a dobré vystupování
  • obchodní a oborové zkušenosti jsou výhodou

Nabízíme:
  • práci v malém kolektivu se zázemím velké značky
  • štědrý mzdový systém s možností velkého výdělku
  • moderní a příjemné zázemí a vybavení
  • časově flexibilní práci
-školení a vzdělávání zaměstnanců

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.5.2017