Volné pracovní místo  Obchodník/ce ve strojírenství

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
aktivní vyhledávání nových zákazníků; vytváření a udržování dobrých vztahů se stávajícími a potenciálními zákazníky s cílem přispět k rozvoji obchodních příležitostí; zpracování obchodních nabídek; vyjednávání obchodních podmínek

Požadavky:
SŠ/VŠ technického zaměření nebo delší praxe v oboru; praxe v obchodě; prokazatelné výsledky v obchodě; výborné vyjednávací, prodejní a komunikační dovednosti; schopnost budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky; velmi dobrou znalost AJ, znalost NJ výhodou (denní komunikace se zahraničními zákazníky); znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook); řidičský průkaz B; ochota cestovat, flexibilita; samostatnost

Nabízíme:
práci na různorodých zahraničních projektech; možnost odborného růstu a dalšího vzdělávání; zázemí nadnárodní firmy; flexibilní zaměstnanecké výhody (stravenky/připojištění/dárkové poukazy/relax); 5 týdnů dovolené; dotované jazykové kurzy; firemní akce

Zájemci se mohou hlásit:
Pozn.: Více informací na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2017