Volné pracovní místo  Oblastní manažer/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Své životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář do předmětu prosím uveďte "oblastní manažer".

Přijmeme oblastního manažera na HPP s bydlištěm v lokalitě mezi Plzní a Berounem.

Požadujeme: praxi ve vedení lidí (minimálně 2roky),
dobré řidičské schopnosti (aktivní řidič), časovou flexibilitu,
trestní bezúhonnost, středoškolské vzdělání,
spolehlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti, slušné a příjemné
vystupování, dobré komunikační dovednosti,
aktivní a zodpovědný přístup k práci.
Náplň práce: kontrola provozu přidělených prodejen, koordinace prodejních týmů,
výběrová řízení prodejního týmu, převážná práce v terénu, částečná administrativa.
Nástupní plat: 25.000,- + benefity (služební vozidlo, služební telefon, notebook,…)

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 15.8.2016