Volné pracovní místo  OBRÁBEČ KOVŮ - FRÉZAŘ + náborový příspěvek

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–36 000 Kč / měsíc

ALW INDUSTRY s.r.o. je ryze česká společnost, která byla založena v roce 1994. Firma disponuje s technologií vysokotlakového lití hliníkových slitin a také používá inovativní technologii THIXOMOLDING® pro lisování slitin hořčíku.

OBRÁBEČ KOVŮ - FRÉZAŘ + náborový příspěvek

Náplň práce:
  • Obsluha frézy
  • Čtení a použití technických podkladů
  • Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů
  • Zodpovídá za kvalitu a množství odvedené práce

Co očekáváme:
  • SOU- frézař, obráběč kovů, popř. praxe
  • Praxi v obsluze frézky výhodou
  • Dobrá pracovní morálka
  • Spolehlivost a flexibilita

Co nabízíme:
  • Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
  • Náborový příspěvek 25.000 Kč
  • Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
  • Stravenky nebo dotované stravování
  • Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
  • Čtvrtletní prémie
  • Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
  • Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

Kontakt:
U panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
Tel: použijte odpovědní formulář
Email: použijte odpovědní formulář
Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková

Pošlete nám svůj životopis emailem nebo nás kontaktujte telefonicky. Těšíme se na Vás!

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024 do 31.5.2025

Máte zájem o nabídku OBRÁBEČ KOVŮ - FRÉZAŘ + náborový příspěvek?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Markéta Jemelková z ALW INDUSTRY, s.r.o.

Aktualizováno před 5 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBRÁBEČ KOVŮ - FRÉZAŘ + náborový příspěvek

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.