Volné pracovní místo  Obráběč, na CNC a konvenčních strojích

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 110–150 Kč / hodinu

Firma GSZ Tooling s.r.o. je malá firma se sídlem v Mimoni. Zabývá se zámečnickou kusovou výrobou,montáží a výrobou jednoúčelových strojů a nástrojů, CNC obráběním.
Sháníme do svého týmu Obráběče na CNC strojích.
Náplň práce:
  • Práce na CNC obráběcím centru ( frézka / soustruh )
  • Programování na stroje, obsluha konvečních strojů
Požadujeme:
  • min. vyučen ve strojním oboru, nebo příbuzném
  • Praxe v oboru výhodou, též vhodné i pro absolventy
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Znalost programovaní, Winmax, Ultimax výhodou
  • Flexibilita, chuť pracovat a učit se novým věcem
  • Znalost Nj / Aj výhodou
Nabízíme:
  • Stabilní zaměstnání
  • Dobré platové ohodnocení ( 110 - 150 kč /h )
  • Stravenky
  • Práce na dvě směny
  • Nástup ihned
Místo výkonu práce: Potoční 143, Mimoň

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 6.1.2018