Volné pracovní místo  Obráběči kovů

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 24 000–33 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt e-mailem, telefonicky 8:00-14:00

Náplň práce:
činnosti spojené s výrobou vstřikovacích trysek
  • obsluha strojů (NC, CNC, hrotových a otvorových brusek, vrtaček, praček…)
  • broušení komponentů k výrobě vstřikovacích trysek
  • dodržování technologických postupů
  • čtení z výkresové dokumentace
  • a ostatní práce spojené s výrobou těles trysek a vstřikovačů

Požadavky
  • vzdělání – od základního až po strojaře absolventy i s praxí, záleží na pracovišti
  • manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:
  • dvou až tří směnný provoz v závislosti na zařazení na pracoviště
  • roční odměny – podíl na hospodářském výsledku firmy
  • nadstandardní příplatky (za specifické pracoviště, nepřetržitý režim, za dovednost a další…)
  • motivační složky mzdy (efektivita, fond vedoucího a další…)
  • navýšení mzdy po zapracování
  • zvýšený nárok na pracovní volno při osobních překážkách v práci
  • propracovaný systém adaptace nových pracovníků
  • možnost online vzdělávání, vlastní realizace a profesního růstu
  • odměny za doporučení nového zaměstnance
  • finanční odměnu při odchodu do důchodu
  • slevy na zboží a služby od vybraných poskytovatelů
  • MultiSport kartu včetně možnosti doprovodných karet

Benefity

  • Jízdní výhody - dobrá dopravní obslužnost MHD

  • Podnikové stravování - dotované závodní stravování, dotované ceny u nápojových automatů
  • Dovolená navíc - týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
  • Jiné výhody - hlídané parkoviště pro soukromá vozidla, motorky i kola zaměstnanců

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2024