Volné pracovní místo  OBSLUHA CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 19 000–40 000 Kč / měsíc

Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Životopisy je možné zasílat na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář tel. kontakt v době od 7:00-12:00 hod. paní Derková tel.: použijte odpovědní formulář .
Základní požadavky:
  • vyučení v technickém oboru
  • znalost řídícího systému MEFI nebo řídícího systému Heidenhain TC 350 výhodou
  • praxe v oboru výhodou
  • dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
Mzdové ohodnocení: 19.000 - 22.000 Kč včetně pohyblivé složky
Nadstandardní požadavky:
  • výborná znalost výkresové dokumentace
  • samostatnost
  • znalost ovládání řídícího systému HEIDENHAIN TC 530 nebo MEFI
  • práce na směny
Mzdové ohodnocení ohodnocení při splnění nadstandardních požadavků: 25.000 - 33.000 Kč včetně pohyblivé složky, maximum 40.000 Kč včetně pohyblivé složky
Nárok na získání náborového příspěvku ve výši 24.000 Kč platí pouze při splnění nadstandardních požadavků.
Náplň práce:
  • nastavení a obsluha CNC obráběcího stroje - horizontální vyvrtávačky

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2018