Volné pracovní místo  Obráběč/ka kovů - soustružník/soustružnice, frézař/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Holice.
Náplň práce:
  • frézování a soustružení dílů na konvenčních strojích
  • práce v jednosměnném provozu
  • kusová výroba
Požadujeme:
  • vyučení v oboru
  • praxe ve strojírenské výrobě na postu obráběče výhodou
  • znalost čtení technických výkresů, měření polotovarů
  • zodpovědnost za hladký průběh výroby
  • samostatnost, pracovitost, manuální zručnost a loajalita
Nabízíme:
  • příplatky za vícestrojovou obsluhu
  • příspěvky na stravování
  • odměny za zdravost
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravovánít

Váš strukturovaný životopis zasílejte na email: použijte odpovědní formulář popřípadě nás kontaktujte telefonicky na tel. použijte odpovědní formulář (Po-Pá 7:00 - 14:30).
Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017 do 31.12.2017