Volné pracovní místo  OBSLUHA A OPERÁTOR CNC

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme + Náplň práce
  • minimální dosažené vzdělání SOU nebo SŠ. Pozice je také vhodná pro absolventy.
  • základní IT dovednosti (znalost programu AUTOCAD výhodou)
  • počítačové dovednosti - MS Office
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • zodpovědnost, flexibilita, ochota se dále vzdělávat, organizační schopnosti
  • pečlivý a zodpovědný přístup k práci
  • fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav
  • časová flexibilita

Nabízíme
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • účast na zajímavých a velkých projektech
  • uplatnění ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • řádné školení
  • příjemný kolektiv

Životopisy posílejte na email: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016